NABÓR 2022/23

Zapraszamy serdecznie do udziału w rekrutacji na nowy rok szkolny 2022/23, dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO PRZEDSZKOLA - FILM

Drodzy Rodzice przyszłych Przedszkolaków,

informujemy, iż w związku z przedłużeniem obowiązywania stopni alarmowych BRAVO i CHARLIE na terenie całego kraju, Drzwi otwarte w naszym przedszkolu nie odbędą się.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www i profilu FB naszej placówki. 🏡
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego ☎️793 866 672 oraz umawiania się na indywidualne odwiedziny.
Do zobaczenia w naszym przedszkolu 😃🤗

Nabór do naszego przedszkola trwa cały rok. W celu zapisania dziecka, w okresie pandemii COVID-19, zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego z naszą placówką, podczas którego przekażemy Państwu wszystkie niezbędne informacje dotyczące naboru.

Zapraszamy dzieci od 2,5 do 6 lat, także spoza miasta Kalisza.

Niepubliczne Przedszkole im. Marii Konopnickiej
ul. Ostrowska 62