Nasza reprezentantka na Przeglądzie Piosenki i Poezji Patriotycznej

Miło jest nam poinformować, iż we wtorek, 29 stycznia br. Ludwika Banat z grupy „Pszczółek” reprezentowała nasze Przedszkole w Przeglądzie Piosenki i Poezji Patriotycznej, zorganizowanym przez Publiczne Przedszkole Nr 9.
Ludwiczka wspaniale zaprezentowała wiersz Władysława Bełzy pt. „Ziemia rodzinna”, dostarczając odbiorcom wielu emocji i wzruszeń.
Ludwika przygotowywana była przez Panią Magdalenę Jurowską.
Przegląd odbył się w Auli WPA UAM im. Prof. Jerzego Rubińskiego przy ul. Nowy Świat, a brało w nim udział 20 uczestników z przedszkoli i szkół podstawowych z aglomeracji kalisko-ostrowskiej.
Partnerami przedsięwzięcia są Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu.
Imprezę objął honorowym patronatem prezydent Krystian Kinastowski.

Ludwiczko, serdecznie gratulujemy pięknego występu !!! :)

Organizatorom Przeglądu gratulujemy świetnego przygotowania tak wspaniałego wydarzenia