XVIII Kaliskie Spotkania Teatralne Przedszkolaków - nasze Dzieci w finale!

Bardzo miło jest nam poinformować, iż zespół teatralny z grupy "Pszczółek" bierze udział w XVIII Kaliskich Spotkaniach Teatralnych Przedszkolaków. Po przeprowadzonych przez jury konkursu dnia 26 kwietnia br. eliminacjach, otrzymaliśmy informację, iż nasz zespół przeszedł je pozytywnie i zakwalifikował się do finału. Do udziału w tym niezwykłym i niecodziennym wydarzeniu zgłosiły się przedszkola z trzech województw: wielkopolskiego, dolnośląskiego i łódzkiego. W imprezie uczestniczy corocznie około 500. małych aktorów oraz 1500 młodych i dorosłych odbiorców teatralnej sztuki małego dziecka. Finał odbędzie się dnia 18 maja br. (piątek) w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. Dzieci prezentują w spotkaniach spektakl pt. "Królowa śniegu", pod kierunkiem Pani Anny Płotek i Małgorzaty Piechoty.

Serdecznie gratulujemy naszym Małym Aktorom i życzymy powodzenia w finale !!!