Z cyklu "Zajęcia z Rodzicami - poznaj zawód Rodzica" - zajęcia z Mamą Dawidka, p. Pauliną Mikołajczyk.

W dniu dzisiejszym odbyły się w grupie "Pszczółki" zajęcia z cyklu "Zajęcia z Rodzicami - poznaj zawód Rodzica", podczas których dzieci razem z Mamą Dawidka, Panią Pauliną Mikołajczyk wykonywały przepiękne stroiki świąteczne :)
Dzieci poznały, dzięki Pani Paulinie, całą sztukę wykonania stroika, począwszy od przygotowania jego podstawy, poprzez ułożenie świerku, na fantazyjnym dekorowaniu skończywszy. A ozdoby były przepiękne :)
Przez cały czas towarzyszył dzieciom śliczny reniferek, wykonany przez Panią Paulinę ... ze świerku :)
Bardzo dziękujemy Mamie Dawidka za wspaniałe, przepiękne i pachnące świerkiem przedświąteczne zajęcia