Z cyklu "Zajęcia z Rodzicami - poznaj zawód Rodzica" - zajęcia z Mamą Kubusia, p. Anną Gawrońską.

W dniu dzisiejszym odbyły się w grupie "Pszczółek" zajęcia z cyklu "Zajęcia z Rodzicami - poznaj zawód Rodzica", z Mamą Kubusia, Panią Anną, która jest anestezjologiem. Dzieci dowiedziały podczas zajęć wielu bardzo ważnych i cennych informacji na temat leczenia i pobytu w szpitalu oraz przede wszystkim tego, że absolutnie nie trzeba się bać, kiedy ewentualnie tam trafią. Pani Ania przedstawiła Dzieciom różne procedury medyczne na przemiłym pacjencie - tygrysku Hilarym, a uważni słuchacze już po kilkunastu minutach potrafili samodzielnie wykonać tygryskowi zastrzyk :) Na koniec spotkania Mama Kubusia przeczytała "Pszczółkom" bajkę o Panu Kuleczce, w której bohaterowie również potrzebowali pomocy lekarskiej.
Dziękujemy bardzo Pani Ani za wspaniałe, interesujące i niezwykle pouczające zajęcia:)