Zebrania z Rodzicami - terminy

ZEBRANIA Z RODZICAMI

Zapraszamy Rodziców na zebrania w związku z początkiem roku szkolnego 2020/2021, które, ze względów epidemiologicznych, odbędą się w ogrodzie przedszkolnym, w reżimie sanitarnym - bardzo prosimy o przybycie tylko jednego z Rodziców oraz o przygotowanie własnych długopisów, ochrony ust i nosa (maseczki, przyłbice), a także zachowanie dystansu społecznego.

Na czas zebrań prosimy o zapewnienie opieki dzieciom - w zebraniach uczestniczą tylko Rodzice.

W przypadku niesprzyjającej pogody zebrania przeniesione będą do budynku przedszkola (dwie sale na parterze – wejście od zewnątrz-przez tarasy).

Podczas zebrań przekazane zostaną Państwu wszystkie informacje
dotyczące organizacji pracy Przedszkola i poszczególnych Grup od 1 września br., a także najważniejsze sprawy w zakresie funkcjonowania placówki,
rozliczania opłat, pobytu dzieci, zajęć dodatkowych itd.

Terminy zebrań:

- dnia 9 września br. (środa), o godz. 16:30
dla gr. III „Zajączki” oraz gr. IV „Żabki”

- dnia 10 września br. (czwartek), o godz. 16:30
dla gr. II „Jagódki” oraz gr. V „Pszczółki”

- dnia 17 września br. (czwartek), o godz. 16:30
dla gr. I „Krasnoludki”