Z życia przedszkola

 • Dzień Przedszkolaka

  Serdecznie zapraszamy naszych Kochanych Przedszkolaków na obchody Dnia Przedszkolaka, które odbędą się dnia 18 września br. (piątek), ze względu na reżim sanitarny - indywidualnie, w poszczególnych grupach :)
  W programie: konkursy, zabawy muzyczno – ruchowe, niespodzianki :)
  Czytaj więcej...
 • Zebrania z Rodzicami - terminy

  Zapraszamy Rodziców na zebrania w związku z początkiem roku szkolnego 2020/2021, które, ze względów epidemiologicznych, odbędą się w ogrodzie przedszkolnymw reżimie sanitarnym - bardzo prosimy o przybycie tylko jednego z Rodziców oraz o przygotowanie własnych długopisów, ochrony ust i nosa (maseczki, przyłbice), a także zachowanie dystansu społecznego.

  Czytaj więcej...
 • Już jutro zaczynamy nowy rok przedszkolny :)

  Drodzy Rodzice i Drogie Przedszkolaki :)
  Już jutro zaczynamy nowy rok przedszkolny :) Czekają za Wami stęsknione i uśmiechnięte Panie Nauczycielki, pełne nowych pomysłów na zabawę i naukę, a także pozostałe Panie, pracujące w naszym przedszkolu :)
  Dzień 1 września jest w naszej placówce normalnym dniem zajęć - godziny funkcjonowania przedszkola to 6:00 -16:30.
  Czytaj więcej...
 • Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/2021

  Drodzy Rodzice,

  Już niedługo rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/2021.
  Poniżej najważniejsze zasady, związane z pobytem naszych Przedszkolaków w placówce, w tym szczególnym czasie, mające na celu bezpieczeństwo zdrowotne dzieci, pracowników i rodziców, przygotowane w oparciu o wytyczne GIS (link w załączeniu).
  Szczegółowe informacje organizacyjne, związane z pobytem dzieci w przedszkolu od 1 września br. prześlemy do Państwa w przyszłym tygodniu, za pośrednictwem poczty elektronicznej.

  Czytaj więcej...