🏆🥇I MIEJSCE W OLIMPIADZIE PRZEDSZKOLAKÓW 🥇🏆

Miło jest nam poinformować, iż drużyna reprezentująca nasze przedszkole, zajęła w dniu dzisiejszym I miejsce w Olimpiadzie Przedszkolaków, organizowanej przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kaliszu, w ramach Kaliskiego Tygodnia Zdrowia.
Impreza odbyła się w Technikum Św. Józefa w Kaliszu, a udział w niej wzięło 15 drużyn z przedszkoli z Kalisza i okolic.
Skład naszego zespołu to dzieci z grupy – „Pszczółek”, przygotowywane do turnieju przez Panią Adelinę Czapowską i Panią Małgorzatę Piechotę:
Iga Ciesielczyk, Michalina Krzyżaniak, Ania Myszakowska, Ola Waszak, Oliwier Chudziński, Maks Gajewski, Norbert Malesza, Leon Tylski.
Naszemu zespołowi wspaniały doping zapewniły pozostałe dzieci z grupy Pszczółek- najlepsi kibice na świecie 🥰😍
Serdecznie gratulujemy naszym Małym Sportowcom i życzymy dalszych sukcesów !!! 👏👏🥰😘